Postavíme Vám nový a zdravý domov...

Cedrové obklady

Cedrové obklady

Západní červený cedr (Thuja Plicata)

Červený cedr je žijící legenda pro svou vrozenou odolnost vůči vhlkosti, hnilobě a napadení škůdci. Zároveň má perfektní rozměrovou stabilitu. Je to dřevo vyjímečné krásy. Ve svém přirozeném neošetřeném stavu má nádhernou strukturu kombinovanou s paletou teplých měkkých tónů, od lehkého jantaru až po tmavomedovou hnědou. Žádný umělý materiál nemůže nahradit přirozený lesk cedru. Zůstává stále lehce aromatický a jeho charakteristická vůně přidává další dimenzi do jeho univerzální krásy.

ZDE si můžete přečíst další informace z Wikipedie o červeném cedru.

Sortiment produktů

Pro dokončení Vašich staveb i jejich zkrášlení dovážíme od renomovaného kanadského distributora široký sortiment cedrových produktů z červeného cedru. Tyto produkty mají široké použití například na obklady stěn a stropů, pobíjení štítů a vikýřů, výrobu nábytku, stavbu zahradních konstrukcí a dřevěných verand. Dovážíme širokou paletu produktů od palubek až po trámy, v kvalitě od sukatých až po čisté bezsukaté.

Cedrové palubky, prkna a fošny

Cedrové obklady fasád

Cedrové střešní šindele

Naše firma dodává cedrové ručně štípané šindele. V případě potřeby provedeme pokládku dle kanadského standardu. Přijeďte se podívat na naší referenční stavbu do sídla firmy, kde uvidíte střechu 700 m2 ručně štípaného cedrového šindele.

 

 

zavolejte nám
tel.: 721 107 108

objednejte si nás
odeslat dotaz

Copyright © 2014 Cedar home s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Home | Podmínky užití | Mapa stránek

PixelDesign - Tvorba webových stránek Pardubice